Akademia Piłkarska MiniS

01.06.2014

Barwy

Strony internetowe

Brak dodanych stron internetowych.

Opis klubu dodany przez:

Strona promuje działalność nowo otwartej Akademii Piłkarskiej MiniS przeznaczonej w tej fazie rozwoju firmy dla dzieci w wieku 6-12 lat.Rozwój młodych zawodników będzie opierał się na kompleksowym treningu w formie małych gier i ćwiczeń mających rozwijać u małych piłkarzy kreatywność i wolność własnego wyboru decyzji na boisku tzw. inteligencji w grze.
Stawiamy w głównej mierze na zabawy i gry ruchowe z piłką co ma być podstawą do prawidłowego szkolenia w zakresie różnych zawartości treningowych dostosowanych do wieku młodych piłkarzy.

Całość zadań i celów stawianych przed Akademią będzie możliwa do realizacji przy użyciu profesjonalnego, nowego sprzętu – dostosowanego do wieku dzieci. Zaangażowanie osób będących w środowisku akademii tj. rodziców idzieci będzie kluczowe w budowaniu długoterminowej strategii działania Akademii MiniS !! Działamy dla dzieci, promocji Piłki Nożnej, ruchu i zdrowego trybu życia !!

Wiadomości (utwórz nową)