O AP MiniS

INFORMACJE

Akademia Piłkarska MiniS przeznaczona jest dla dzieci w wieku 6-12 lat. Opiera się na szkoleniu dzieci za pomocą ćwiczeń i gier w małych grupach. Małe grupy treningowe mają na celu podniesienie jakości zajęć i zwiększenie obszaru zainteresowania na każde dziecko co sprawi, że każdy będzie czynnym uczestnikiem treningu, a nie tylko jego obserwatorem. Sprawi to również, że efektywny czas treningu i ruchu każdego dziecka zwiększy się wielokrotnie niż w przypadku licznych grup.

OPIS

Strona promuje działalność nowo otwartej Akademii Piłkarskiej MiniS przeznaczonej w tej fazie rozwoju firmy dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Rozwój młodych zawodników będzie opierał się na kompleksowym treningu w formie małych gier i ćwiczeń mających rozwijać u małych piłkarzy kreatywność i wolność własnego wyboru decyzji na boisku tzw. inteligencji w grze. Stawiamy w głównej mierze na zabawy i gry ruchowe z piłką co ma być podstawą do prawidłowego szkolenia w zakresie różnych zawartości treningowych dostosowanych do wieku młodych piłkarzy.

Całość zadań i celów stawianych przed Akademią będzie możliwa do realizacji przy użyciu profesjonalnego, nowego sprzętu – dostosowanego do wieku dzieci. Zaangażowanie osób będących w środowisku akademii tj. rodziców i dzieci będzie kluczowe w budowaniu długoterminowej strategii działania Akademii MiniS !! Działamy dla dzieci, promocji Piłki Nożnej, ruchu i zdrowego trybu życia !!

DODATKOWA OFERTA DLA FIRM

Jako Akademia Piłkarska stawiamy sobie za cel nie tylko rozwijanie u dzieci sympatii do piłki nożnej i podnoszenie ich umiejętności ukierunkowanych na futbol. Chcemy jako instytucja przyczyniać się do czynnego rozpowszechniania sportu, ruchu i zdrowego trybu życia u dzieci i młodzieży w każdym kierunku. Chcemy pokazać że sport to zdrowie, to możliwości spędzania aktywnie czasu z kolegami, koleżankami czy rodzicami, to rywalizacja i świetna zabawa, to wiele więcej niż nam się wydaje. Dlatego też właśnie wychodzimy z propozycją do firm, hoteli, pensjonatów, instytucji, szkół, przedszkoli, władz miasta itp.

Oferta nasza polega na organizowaniu wszelkiego rodzaju dni otwartych, zawodów, promocji firm czy dużych sklepów i zakładów przez organizację pikników rodzinnych o charakterze rekreacyjno-sportowym, czy po prostu jako stanowisko rekreacyjne na evencie. Nie potrzeba nam do realizacji dużej przestrzeni, dostosujemy się do przewidywanych warunków.

Zapewnimy profesjonalną obsługę, sprzęt, gry i zabawy z nagrodami dla najmłodszych i nie tylko. Podejmiemy się zarówno małych zamkniętych wydarzeń jak i udziału przy dużych imprezach. Instytucje zainteresowane współpracą z naszą Akademią MiniS serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego czy przez formularz na stronie w zakładce „kontakt” gdzie można nadsyłać wszelkiego rodzaju zapytania.

TRENERZY

Radosław Rogowski - Trener posiadający licencję UEFA B międzynarodowej organizacji uprawniającą do podjęcia pracy trenera piłki nożnej w całej Europie, a także PZPN C (szkolenie dzieci i młodzieży do lat 12). Założyciel Akademii Piłkarskiej MiniS i trener w roczniku 2004 w jednej z najlepszych szkółek piłkarskich w Polsce - UKS NAKI Olsztyn. Uczestnik wielu konferencji i szkoleń trenerskich. Uczestnik wyjazdu szkoleniowego do klubu Bundesligi "Hannover - niemiecka jakość kształcenia 2014".

Fotografia z wyjazdu szkoleniowego do klubu Bundesligi - Hannover 96

Na zdjęciu z wybitnym specjalistą w dziedzinie szkolenia bramkarzy ( Trener Peter Rasch ), którego miałem przyjemność poznać i przyglądać się jak świetny warsztat trenerski posiada.

Wiadomości (utwórz nową)