TWARDZIELE już znani!

TWARDZIELE wybrani!!! 7 chłopców zostało wybranych i nagrodzonych na dzisiejszym treningu za systematyczność i chęci do trenowania! Oni nie mają czasu chorować!! Każdy na koniec treningu został nagrodzony małą słodkością!! Kogo nie było niech żałuje. Do grona TWARDZIELI dołączy jeszcze jedna osoba, która zgłaszała dzień przed treningiem zupełną niemożliwość bycia na sali tego dnia. Martwi fakt, że na tak ważnych zajęciach kiedy omawialiśmy frekwencję każdego z osobna(nawet nieobecnych) stawiło się jedynie UWAGA....12 osób....jeszcze bardziej martwi to, że nie została dostarczona żadna informacja o absencji tego dnia.... Jedynie kontuzjowany Antek, chory Maciek i Oli zostali usprawiedliwieni... Reszta zawiodła w tak ważny dzień. Efekty widać u osób trenujących. Frekwencji nie oszukamy....Niestety 2 osoby na które dzisiejszego dnia czekała nagroda obeszły się smakiem... skorzystali na tym ich koledzy, którzy byli na tzw. "rezerwowej liście" z najwyższą frekwencją zaraz po nieobecnych... Szkoda, bo jest czego żałować. Czas się poprawiać, a od dzisiejszych zajęć licznik bije na NOWO!! 1 czerwca podsumowanie okresu od dnia dzisiejszego włącznie!!! Czas START!